Toalety myjące Geberit AquaClean Alba: funkcjonalność i design na najwyższym poziomie

Korzystanie z toalet myjących Geberit AquaClean zapewnia czystość i świeżość przez cały dzień. W tym roku seria została uzupełniona o kolejne produkty, które czynią dbałość o higienę intymną jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą.

Toalety myjące z serii Geberit AquaClean łączą wygodę użytkowania, nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość wykonania, wspartą innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Mimo doskonałych parametrów i pozytywnych opinii, kolekcja jest stale wzbogacana, by jeszcze lepiej odpowiadać potrzebom klientów. Wśród tegorocznych nowości znalazła się między innymi toaleta myjąca Geberit AquaClean Alba, która jest praktycznym i estetycznym rozwiązaniem łazienkowym, zapewniającym czystość i świeżość po każdym użyciu.

Ceramiczna miska gwarantuje perfekcyjną czystość, ale też ułatwia dbałość o samą toaletę – ze względu na brak kołnierza nie pojawiają się jakiekolwiek zakamarki, w których mógłby gromadzić się osad. Zresztą specjalny program na bieżąco informuje o ewentualnej konieczności odkamieniania. Dodatkowo szkliwo jest zabezpieczone specjalną powłoką ochronną. Higiena użytkowania idzie w parze z dokładnością spłukiwania, co jest zasługą zastosowania innowacyjnej technologii TurboFlush. Optymalizacja kąta przepływu wody zapewnia toalecie wyjątkową czystość, a przy tym redukuje uciążliwe odgłosy.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Alba została również wyposażona w technologię WhirlSpray. Napowietrzenie strumienia wody sprawia, że natrysk jest niezwykle przyjemny. Co więcej, zapewnia dokładne mycie przy niewielkim zużyciu wody. Na precyzję mycia wpływa także regulacja intensywności strumienia oraz funkcja oscylacji – ramię natrysku delikatnie przesuwa się do przodu i do tyłu, czyniąc mycie dokładniejszym.

Natrysk jest kluczowym – z punktu widzenia funkcjonalności – elementem toalety myjącej. Nic dziwnego, że firma Geberit zadbała nie tylko o jego wytrzymałość i automatyzację, lecz również czystość. Dysza natryskowa jest bowiem dokładnie myta przed i po każdym użyciu. Odbywa się to w pełni automatycznie.

Za sprawą kompatybilności z aplikacją Geberit Home toaleta Geberit AquaClean Alba dołączyła do grupy rozwiązań inteligentnych, które coraz częściej goszczą w naszych domach. Aplikacja umożliwia wygodną i zdalną obsługę toalety. Przy jej użyciu można regulować pozycję ramienia natryskowego i temperaturę wody, a także zaprogramować profil użytkownika. Równocześnie toaleta jest kompatybilna z aplikacją serwisową. W razie potrzeby klient zdalnie otrzyma wsparcie techniczne.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Alba wpisuje się w potrzeby użytkowników każdej nowoczesnej łazienki. Najwyższej klasy wzornictwo, nowatorskie technologie i niezawodna jakość składają się na produkt, który pomoże w osiągnięciu dobrego samopoczucia każdego dnia.

 

www.geberit.pl