CREATON inspirowany potęgą natury – nowy katalog produktów

Żywioły niosą za sobą nieograniczoną moc, którą trudno poskromić. Jak wykorzystać ich potencjał, ich piękno i siłę? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w nowym katalogu CREATON.

Ekskluzywne wydanie pod tytułem „CREATON. Perfekcyjna jakość to nasz żywioł” zachwyca designem i doskonale odzwierciedla niepowtarzalny charakter, dojrzałość oraz perfekcję marki. Nowa koncepcja artystyczna „siła żywiołów” wyróżnia CREATON w branży oraz znakomicie podkreśla wyjątkową pozycję CREATON Polska na rynku dachówek ceramicznych i cementowych.

Już od ponad 130 lat istnienia w Europie marka CREATON łączy siły tkwiące w przyrodzie z wiedzą, pasją i zaangażowaniem ekspertów tworząc nowoczesne pokrycia dachowe na pokolenia. Potęga natury jest inspiracją, a charakter żywiołów motywem do tworzenia niezawodnych dachówek o unikatowej estetyce i niepowtarzalnym stylu.

Niezależnie od tego, czy inwestorzy wybierając produkt na swój dach szukają nowoczesnego minimalizmu, ponadczasowej elegancji czy nawiązania do historii, CREATON ma do zaproponowania tylko to, co najlepsze – wyróżniający design, przemyślane i sprawdzone rozwiązania, ponieważ… perfekcyjna jakość to nasz żywioł!

Katalog w wersji pdf można pobrać ze strony www.creaton.pl.

 

źródło: CREATON Polska