Konsumencki Lider Jakości dla Termo Organiki

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń po raz siódmy z rzędu zdobył złote godło - najwyższe wyróżnienie w kategorii "Producenci styropianu" w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. Wyniki tegorocznej edycji potwierdzają najwyższą jakość i renomę produktów Termo Organiki oraz ugruntowaną pozycję marki na polskim rynku ociepleń.

Tegoroczne badania zrealizowano na największej - jak dotychczas - próbie badawczej, w której wzięło udział ponad  12 000 respondentów. Kwalifikacja uczestników badań była zgodna ze strukturą ludności Polski opisaną przez GUS w roku 2011. Dobór próby badawczej został przeprowadzony metodą kwotową i celową. Przy konstrukcji próby uwzględniony został rozkład ludności Polski wedle wieku i płci, opracowany przez GUS w 2011 roku.

Termo Organika uznana za Lidera Jakości!

Uczestnicy badania odpowiedzieli na pytania związane m.in. ze znajomością rynku styropianów, dostępnych marek, cen oraz jakości.  Badani uzasadniali wybór Termo Organiki m.in. w następujący sposób: „jeżeli ktoś po raz siódmy wygrywa w tej kategorii to komentarz jest zbędny” , „dobre rekomendacje znajomych, którzy się budowali”, „ponieważ sam używałem, jestem zadowolony”, „jest to styropian bardzo wysokiej gęstości”.

Tak jak w ubiegłych latach respondenci przypisywali również skojarzenia dotyczące badanych marek. Badani wskazywali, że Termo Organika jednoznacznie kojarzy im się m.in. z: „dobrymi produktami”, „termoizolacją”,  „ciepłem”, „liderem jakości”.

Co warte podkreślenia, Termo Organika we wszystkich badaniach wyprzedziła konkurencyjnych producentów styropianu.

- Zwycięstwo w kolejnych edycjach Konsumenckiego Lidera Jakości staję się praktycznie normą. Cieszę się z tego faktu, bo potwierdza to wypracowaną przez lata pozycję firmy oraz najwyższą jakość naszych produktów. Tradycyjnie już, chciałbym bardzo podziękować wszystkim respondentom, którzy głosując na Termo Organikę okazali nam zaufanie oraz cenne, budujące wsparcie - mówi Witold Rams, wiceprezes i członek zarządu Termo Organiki. - Przy okazji chciałbym zapewnić, że nie spoczywamy na laurach. Stale pracujemy nad nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, które wykorzystujemy w celu unowocześnienia naszych produktów i poprawy ich jakości.

Multimedalista, czyli firma nagradzana wielokrotnie

Termo Organika w tym roku otrzymała po raz trzeci cenne wyróżnienie „Złoty Laur Konsumenta 2018” w kategorii „Materiały termoizolacyjne” oraz „Producent styropianu”. Plebiscyt wyłonił również najlepsze firmy w kategorii „Systemy Ociepleń”, w której Termo Organika zajęła wysokie II miejsce, zdobywając „Srebrny Laur Konsumenta”. To nie jedyne osiągniecia firmy. Od ponad dekady Termo Organika jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, np.: „Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości" czy „Laureat Programu Promocji Jakości" przyznawane przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała także "Orły Polskiego Budownictwa”, a w ubiegłych latach zdobyła złotą statuetkę Budowlanej Marki Roku. Termo Organika uhonorowana została również tytułem: „Konsumencki Lider Jakości 5-lecia 2011-2016”. Ponadto od lat posiada na swoje wyroby prestiżowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej. Dbałość o najwyższą jakość produktów oraz sukcesywny rozwój sprawiły, iż Termo Organika uplasowała się na pozycji lidera rynku termoizolacji, ciesząc się wieloletnim zaufaniem klientów i uznaniem specjalistów branży.

źródło: Termo Organika